Projekty Unijne


Zrealizowane prace


Kontakt

  • Franciszek Małek
  • ul. Łączna 1
  • 33-395 Chełmiec
  • tel. kom: 604 605 913

O firmieFirma „HYDRO-MAŁEK” Franciszek Małek działa na rynku od 2004 roku choć jej początki sięgają lat 80-tych.

Działalność tę zapoczątkował jeszcze ojciec obecnego właściciela. Stąd opieramy nasze usługi na wieloletnich doświadczeniach, zdobytych nie tylko na terenie Nowego Sacza, małopolski, ale także całego kraju. Szczycimy się tym, że przez ten okres zawsze wykonywaliśmy nasze usługi na czas, zgodnie z prośbami i założeniami klientów. Dzięki temu udało nam się wypracować znaną i rozpoznawalną markę wśród usługobiorców. To właśnie ich zadowolenie i dobre opinie stawiamy sobie jako cel w świadczonej przez nas działalności.

Fachowość wykonywanych usług jest naszym priorytetem. Rzetelność oraz sumienność prowadzonych przez nas działań to kolejne wartości, które są dla nas bardzo ważne. Bez nich nie mielibyśmy tak wielu zadowolonych klientów, których pozytywne opinie zapamiętujemy na lata, które wprowadzamy każdego dnia w naszej codziennej pracy.


Firma hydrauliczna "HYDRO-MAŁEK” wykonuje instalacje ciepłej, zimnej wody użytkowej,montaż zmiękczaczy, instalacje centralnego ogrzewania, systemy kanalizacyjne, instalujemy kolektory słoneczne, przydomowe oczyszczalnie ścieków, oraz inne usługi dotyczące hydrauliki. Wykonujemy instalacje w budownictwie jedno i wielorodzinnym, lokalach użyteczności publicznej takich jak: sklepy, bary, restauracje, stacje paliw, motele.

Wykonujemy kotłownie z kotłami zasilane gazem, olejem lub paliwem stałym (groszek, miał, węgiel itp.).
Oprócz nowych instalacji, wykonujemy także renowacje, remonty starych, istniejących systemów wod-kan-co. Dokonujemy wymiany kotłów, bojlerów, grzejników.

Technologia oparta jest na systemach rur i kształtek z tworzyw sztucznych, miedzi, stali.

W razie potrzeby łączymy różne źródła ciepła, działające niezależnie od siebie, np. kocioł + kominek + kolektor słoneczny. Systemy grzewcze wykonujemy jako grzejnikowe i ogrzewanie powierzchniowe tzw. Podłogówka, ścienne. Służymy fachową poradą, kosztorysem, materiałem z upustem.


Zajmujemy się także montażem tak renomowanych marek jak: Vaillant, Vissmann, Junkers, Ariston, Chaffoteaux.

Posiadamy stosowne certyfikaty i uprawnienia: energetyczne, gazowe, Vaillant, Ariston. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.


AUTORYZOWANY INSTALATOR: Vaillant, Ariston, Chaffoteaux

Design by MARCZYK